Zapisz się na bezpłatne zajęcia Zumby w BSW!

12.09.2011

Od kilku lat zajęcia Zumby cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą czym jest Zumba. Otóż Zumba Fitness to zainspirowany rytmami latynoskimi nowatorski, dynamiczny i niezwykle skuteczny program fitnessowo-taneczny, oparty na połączeniu treningu cardio z podstawowymi krokami merengue, salsy, cumbii, reggae tonu czy samby, świetnej zabawy oraz dużej dawce pozytywnej energii.
Bezpłatne zajęcia Zumby ruszą w BSW w ostatnim tygodniu września.

Tym samym osoby, które zgłoszą się na zajęcia prowadzone w BSW, dołączą do ponad 10 milionów „zumboholików”, którzy każdego dnia z entuzjazmem uczestniczą w zajęciach zlokalizowanych w ponad 90 000 obiektach sportowych w 110 krajach. Dodajmy, że wśród fanów Zumby znaleźć można takie gwiazdy jak Madonna, Shakira, Jenifer Lopez, Natalie Portman, Victoria Beckham, a nawet Michelle Obama. Nic w tym dziwnego, jeśli podczas jednego treningu można stracić aż 600 kalorii, modelując przy tym pięknie sylwetkę i w znaczący sposób poprawiając ogólną kondycję fizyczną.

Propozycja bezpłatnych zajęć Zumby związana z programem badawczo-naukowym „BSW odchudza bydgoszczan”, który ma na celu propago­wanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców naszego miasta i jego okolic. Wysiłek fizyczny jest jednym z elementów programu, ale do udziału w zajęciach serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale też pobawić się, odreagować stresy, a nawet pośpiewać czy pokrzyczeć.

Zajęcia prowadzić będzie pani Katarzyna Nowacka – instruktorka Zumby posiadająca międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Zumba jest wielką pasją Pani Kasi, ale też, jak mówi „sposobem na wyzwolenie energii”. Zumba jest połączeniem wszystkiego, co kocha Pani Kasia – dobrej muzyki, świetnej zabawy i żywiołowej muzyki.
Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poprawić swoje samopoczucie!

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach mogą przesyłać zgłoszenia na adres e-mail: promocja@bsw.edu.pl, podając imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Zumba

English
version
Zamknij Informujemy, że korzystamy z tzw. ciasteczek do przechowywania wybranych informacji w urządzeniu użytkownika.
Jeśli nie akceptujesz tego, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w przeglądarce.
Jakie informacje zapisujemy i w jakim celu? Czym są ciasteczka? Jak je zablokować?