Bydgoska Szkoła Wyższa

ul. Unii Lubelskiej 4C
85-059 Bydgoszcz
tel. (52) 584-11-43
uczelnia@bsw.edu.pl

Dział Promocji

tel. (52) 584-10-09
poniedziałek – piątek 9.00 – 15.00
promocja@bsw.edu.pl

Biuro Rekrutacji

tel. (52) 584-10-01; kom. 69 72 72 000
fax (52) 584-10-02
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00
sobota 8.00 – 13.00
rekrutacja@bsw.edu.pl

Biblioteka

tel. (52) 584-11-33
(piątek, sobota, niedziela)
biblioteka@bsw.edu.pl

Biuro Rektora

tel. (52) 584-11-43
fax (52) 584-11-47
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
biuro.rektora@bsw.edu.pl

Biuro Karier

tel. (52) 584-10-01
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
biuro.karier@bsw.edu.pl
www.abk.bsw.edu.pl

Dziekanat

Administracja

tel./fax (52) 584-10-04
administracja@bsw.edu.pl

Bezpieczeństwo narodowe

tel./fax (52) 584-10-04
bn@bsw.edu.pl

Budownictwo

tel./fax (52) 584-00-33
budownictwo@bsw.edu.pl

Dietetyka

tel. (52) 584-10-04
dietetyka@bsw.edu.pl

Fizjoterapia

tel. (52) 584-00-22
fizjoterapia@bsw.edu.pl

Kosmetologia

tel./fax (52) 584-00-22
kosmetologia@bsw.edu.pl

Logistyka

tel./fax (52) 584-00-33
logistyka@bsw.edu.pl

Pedagogika

tel./fax (52) 584-10-04
pedagogika@bsw.edu.pl

Zdrowie publiczne

tel./fax (52) 584-10-04
zp@bsw.edu.pl

Zarządzanie i inżynieria produkcji

tel./fax (52) 584-00-33
zip@bsw.edu.pl

Godziny otwarcia dziekanatu
poniedziałek nieczynne
wtorek 09.00 – 14.00
środa 09.00 – 14.00
czwartek 09.00 – 14.00
piątek 09.00 – 14.00
sobota 08.00 – 14.00
(przerwa 12.00 – 12.30)
niedziela 08.00 – 12.00
Zamknij Informujemy, że korzystamy z tzw. ciasteczek do przechowywania wybranych informacji w urządzeniu użytkownika.
Jeśli nie akceptujesz tego, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w przeglądarce.
Jakie informacje zapisujemy i w jakim celu? Czym są ciasteczka? Jak je zablokować?