W miniony weekend Bydgoska Szkoła Wyższa uczestniczyła w XXXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym – Perspektywy 2022 w Warszawie.
Pierwsi goście zjawili się w hali EXPO XXI już około ósmej rano. O dziewiątej, gdy Salon otwierał swoje podwoje dla zwiedzających, parking EXPO XXI był zastawiony dziesiątkami autokarów, a do wejścia ustawiła się długa kolejka maturzystów i ósmoklasistów z nauczycielami. Część z nich przyjechała na Salon z bardzo daleka, nawet z ościennych województw.
Program obfitował w ważne spotkania. Tajniki matury w nowej formule od roku 2023 przybliżył dr Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przedstawiciele Bydgoskiej Szkoły Wyższej szczegółowo omawiali proces rekrutacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się kierunki medyczne.
#StudiujBoWarto