Kurs z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej obejmować będzie zajęcia z zakresu złuszczania wierzchnich warstw naskórka przy zastosowaniu kwasu migdałowego i pirogronowego, a także peelingów AHA oraz AHA+BHA. Przeprowadzane zabiegi regulują procesy odnowy komórkowej, rozjaśniają przejaśnienia, niwelują blizny potrądzikowe oraz odblokowują pory.

Stymulując syntezę kolagenu i elastyny działają przeciwzmarszczkowo oraz poprawiają nawodnienie suchej skóry. Ponadto tego rodzaju zabiegi wykorzystywane są do wspomagania leczenia takich chorób jak: trądzik, nadmierne produkowanie łoju, rozszerzone pory, przebarwienia potrądzikowe czy po słoneczne.

Każdy z Uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

miejsce: Akademickie Centrum Medyczne Bydgoskiej Szkoły Wyższej ul. Kaszubska 26

Realizowany kurs będzie odbywał się w wyznaczonych terminach w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenie na kurs
Kwasy i peelingi w kosmetologii pielęgnacyjnej

Jesteś zainteresowany naszą uczelnią? Czekamy na Ciebie!