Studia magisterskie na administracji i bezpieczeństwie narodowym ze studiami podyplomowymi

Dwa dyplomy w dwa lata!

Studia magisterskie są kolejnym etapem w kształceniu na uczelni wyższej. Dla wielu osób to jednak to nie koniec edukacji i poszerzania swoich kwalifikacji. Część studentów z chęcią rozwija swoje pasje i zainteresowania wybierając studia podyplomowe.

Jak to wygląda w praktyce? Kandydatów zainteresowanych studiami magisterskimi zapraszamy do skorzystania z oferty zrobienia dwóch dyplomów w dwa lata na kierunkach:

Studenci studiów drugiego stopnia oprócz czterech semestrów studiów magisterskich dodatkowo uczestniczą od trzeciego semestru w zajęciach ze studiów podyplomowych. W efekcie po dwóch latach otrzymują dyplom magistra oraz dyplom ukończenia dwusemestralnych studiów podyplomowych. Jest to spora oszczędność czasu i pieniędzy!

Dla studentów Bydgoskiej Szkoły Wyższej – uzupełniających studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe oraz kandydatów, którzy zapiszą się na studia do 30 września na studia magisterskie na kierunek Administracja oraz Bezpieczeństwo narodowe – studia podyplomowe w promocyjnej cenie 2000 zł (10 rat × 200 zł na II roku studiów).

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!