Sucha igłoterapia jako narzędzie pracy fizjoterapeuty

Zapraszamy na wykład otwarty w dniu 26 stycznia 2018 r. o godz.16:00 w Auli im.doc.dr Ryszarda Ziętka pt.”Sucha igłoterapia jako narzędzie pracy fizjoterapeuty w niwelowaniu bólu i napięcia mięśniowego„. Prowadzącym wykład będzie dr n. k. f. Robert Trybulski.
W ramach wykładu zostaną przedstawione zasady prowadzenia terapii, która w Polsce w ostatnich latach zyskuje na dużej popularności oraz poddane dyskusji zostaną mity i stereotypy demonizujące jaki faworyzujące metodę igłoterapii w pracy fizjoterapeuty.

Wykład skierowany jest przede wszystkim do osób związanych z fizjoterapią i odnową biologiczną.
Wykład bezpłatny!
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem profilu Facebook’owego Bydgoskiej Szkoły Wyższej w wiadomości prywatnej bądź na adres mailowy s.malak@bsw.edu.pl w tytule maila należy wpisać nazwę wydarzenia, a w treści podać nazwiska osób wyrażających chęć uczestnictwa w wykładzie.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia 2018 r.
Liczba miejsc ograniczona!
Uczestnictwo w wykładzie zostanie potwierdzone certyfikatem!

fot. http://www.rehabilitacja-provita.pl

Kilka słów o prowadzącym wykład:
– doktor nauk o kulturze fizycznej,
– absolwent AWF Katowice na wydziałach nauczycielskim oraz fizjoterapii,
– trener sportów walki oraz odnowy biologicznej,
– nauczyciel akademicki,członek wielu towarzystw naukowych, stażysta klinik w Kanadzie i Niemczech, uczestnik kilku projektów badawczych, autor 16 publikacji z zakresu limfologiii, medycyny sportowej, masażu oraz terapii manualnej,
– właściciel Centrum,w którego skład wchodzą poradnie: ortopedyczna, angiologiczna, flebiologiczna,neurochirurgiczna i fizjoterapeutyczna.