Zarządzanie i inżynieria produkcji z pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej na następne 6 lat.

Studia inżynierskie i magisterskie na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji prowadzone w Bydgoskiej Szkole Wyższej otrzymały wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wszystkie 10 kryteriów oceny uznano za spełnione, w związku z tym, następna akredytacja odbędzie się za 6 lat. Polska Komisja Akredytacyjna stwierdziła, że proces kształcenia realizowany w Bydgoskiej Szkole Wyższej umożliwia studentom kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów I i II stopnia. Jest to dla Nas niezwykłe wyróżnienie i potwierdzenie prawidłowego rozwoju uczelni oraz zapewnienie studentom odpowiedniego wykształcenia w zakresie zarządzania i inżynierii produkcji.