Bydgoska Szkoła Wyższa zainaugurowała rok akademicki

W dniu 27 września w auli im. doc. dr. Ryszarda Ziętka odbyła się XI inauguracja roku akademickiego. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością znakomici goście ze świata polityki nauki i samorządu.

Inauguracji towarzyszyło podsumowanie roku jubileuszowego X-lecia działalności edukacyjnej Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Z tej okazji decyzją władz uczelni w podziękowaniu za wspieranie rozwoju naszej uczelni, statuetkami BSW wyróżnieni zostali: Ewa Mes, Rafał Bruski, płk dr n. med. Krzysztof Kasprzak, ks. kan. Ryszard Pruczkowski, prof. zw. dr hab. n. med. Wojciech Hagner, prof. zw. dr hab. Bogusław Sygit, prof. zw. dr hab. inż. Jan Mikołajczak, prof. dr hab. Adam Sudoł, dr Andrzej Jurkowski.

Wykład inauguracyjny „NATO w obliczu współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa” wygłosił prof. dr hab. Zdzisław Polcikiewicz.

Uroczystościom towarzyszyła wystawa z okazji 95-lecia Policji Państwowej, którą można było zobaczyć w holu przed aulą.

» Zdjęcia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 13 14 15 16 17