Dni Narodowego Centrum Nauki 2024 w Bydgoszczy

W dniach 15-16 maja 2024 r. w Bydgoszczy odbędzie się dziesiąta edycja Dni Narodowego Centrum Nauki.

Dni NCN odbywają się raz w roku, za każdym razem w innym mieście akademickim. To dwa dni pełne spotkań, warsztatów, paneli dyskusyjnych i wykładów, podczas których doktoranci i naukowcy z danego regionu i pracownicy zajmujący się obsługą administracyjną projektów badawczych mogą bezpośrednio dopytać przedstawicieli NCN o wszystkie szczegóły związane z ubieganiem się o finansowanie badań w NCN, ich realizacją i rozliczeniem.

Gospodarzem Dni NCN 2024 jest Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, we współpracy z Prezydentem Miasta Bydgoszczy oraz Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademią Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego, Akademią Kujawsko-Pomorską, Bydgoską Szkołą Wyższą, Wyższą Szkołą Gospodarki, Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetem WSB Merito Bydgoszcz oraz Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera.

Sprawdź program

Rejestracja na warsztaty