Finał V. Sejmiku Samorządowego w BSW

4 czerwca w murach naszej uczelni odbył się finał piątej edycji Sejmiku Samorządowego organizowanego przez Zespół Szkół Chemicznych. Honorowym patronatem inicjatywę pod hasłem „Zdrowy tryb życia trendem XXI wieku” objęli Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

W konkursie podsumowującym działania skierowane do szkolnych społeczności, udział wzięło 9 eko-zespołów reprezentujących młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną z Bydgoszczy i okolic. Zadaniem zespołów było przygotowanie ulotki oraz prezentacji z organizowanego w swojej szkole Dnia Zdrowej Żywności. Wszystkie eko-zespoły były świetnie przygotowane. Po długich obradach jury zadecydowało, że nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca otrzymają reprezentanci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Gimnazjum nr 36 w Oborowie.
Zwycięzcom gratulujemy!