Międzynarodowa Konferencja „Science, Technology, Higher Education and Society in the Conceptual Age”

Już dziś zapraszamy wszystkich naukowców i ekspertów prowadzących swoje badania w obszarach: Science and Technology, Managing Complexity Society and Higher Education do aktywnego udziału w Międzynarodowej Konferencji „Science, Technology, Higher Education and Society in the Conceptual Age”.

Konferencja odbędzie się w Krakowie, na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 5-7 lipca 2011 roku.

Konferencja jest organizowana z okazji polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Patronatem objęta została przez Parlament Europejski oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współorganizatorami Konferencji są: Uniwersytet Jagielloński, Kraków University of Central Florida, Orlando Korea Advanced Institute of Science and Technology, Daejeon

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.​sthesca.​eu w menu Conference scope and themes.

Przygotowane w języku angielskim propozycje wystąpień lub prezentacje posterowe, których objętość nie powinna przekroczyć 1000 znaków, należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej konferencji w menu Abstract submission, nie później niż do 31 grudnia 2010 roku.