Studentka BSW z nagrodą Prezydenta Miasta Bydgoszczy

W konkursie pn. Nagroda Prezydenta Miasta za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie  i licencjackie obronionych w roku akademickim 2021/2022,  poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, Pani Agnieszka Harasiuk absolwenta studiów pierwszego stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe Bydgoskiej Szkoły Wyższej za pracę licencjacką pt. „Zagrożenia bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli Rzeczypospolitej Polskiej na przykładzie konsekwencji działań byłych zakładów chemicznych „Zachem” w Bydgoszczy”, której promotorką była dr Izabela Justyńska zajęła III miejsce w kategorii prac licencjackich i inżynierskich, uzyskując nagrodę – 2 000 zł. Uroczystego wręczenia nagrody dokonał Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski.

Władze Bydgoskiej Szkoły Wyższej gratulują Pani Agnieszce Harasiuk, która aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe Bydgoskiej Szkoły Wyższej.