Szczególne wyróżnienia prof. ucz. dr. hab. Adama Sudoła – Dziekana Bezpieczeństwa Narodowego BSW

Prof. ucz. dr hab. Adam Sudoł – Dziekan kierunku Bezpieczeństwo Narodowe naszej Uczelni z okazji 25-lecia istnienia Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego w Bydgoszczy, jako pomysłodawca, założyciel, współtwórca i długoletni Dyrektor tej placówki, w uznaniu zasług na rzecz województwa Kujawsko-Pomorskiego i jego mieszkańców uhonorowany został Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-PomorskiegoUnitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis, natomiast za szczególne zasługi dla miasta Bydgoszczy – Medalem Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Medalem Honorowym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego – Casimirus Magnus.

Rektor, Założyciel i społeczność akademicka składają Panu Profesorowi serdeczne gratulacje.