XV Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe PTR

class=W dniach 14–15.09.2012 r. odbędzie się w By­dgo­szczy XV Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt.: „Rozwój metod diagnostyki i terapii funkcjonalnej wy­mo­giem współczesnej rehabilitacji”.

Przygotowana tematyka Sympozjum dotyczyć będzie wielokierunkowej problematyki Rehabilitacji Medycznej i Fizjoterapii, a w szczególności za­gad­nień z zakresu nowoczesnych metod rehabilitacji po urazach czaszkowo-mózgowych, rehabilitacji onkologicznej w nowotworach narządu ruchu oraz zastosowania analizy ruchu w systemie 3D w re­ha­bi­li­ta­cji chorych z dysfunkcjami kończyn dolnych. Dodatkowo przewidziane są sesje tematyczne, dotyczące tematów wolnych – najnowszych tren­dów w leczeniu rehabilitacyjnym oraz sesja Studenckich Kół Naukowych.

» Szczegółowe informacje pdf