III Akademickie Mistrzostwa Polski Autorów Tekstów „Konfrontacje 2012″

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w kolejnym konkursie z nagrodami organizowanym przez Fundację „Fundusz Pomocy Studentom”. Na autorów najlepszych krótkich tekstów o powiązaniu kształcenia z wymogami rynku pracy czekają atrakcyjne nagrody: laptop, notebook, smartfon, możliwość zamieszczenia tekstu w publikacji książkowej, która stanowi zwieńczenie projektu.

W Mistrzostwach można wystartować na dwa sposoby:

a) napisać tekst, który w tytule będzie zawierał jedno z pytań dostępnych na stronie Mistrzostw,
b) napisać polemikę do jednego z tekstów wyjściowych, które również są umieszczone na stronie Mistrzostw.

Tekst o długości od 2 do 10 tysięcy znaków należy przesłać do 29 października 2012 r. za pośrednictwem strony www.​konfrontacje.​edu.​pl.Rozdanie nagród laureatom Mistrzostw odbędzie się 17 listopada 2012 r., a publikacja książkowa zawierająca nagrodzone teksty lub ich fragmenty ukaże się 30 listopada 2012 r.