28 VIII2019

Marketing cyfrowy – gwarancja pewnej pracy!

Zapraszamy na studia do Bydgoskiej Szkoły Wyższej na jedyny w Polsce kierunek – marketing cyfrowy! Studia na nim łączą marketing, media społecznościowe i technologie cyfrowe, dla uzyskania kompleksowego zrozumienia tego, jak marketing działa we współczesnym cyfrowym świecie.

Współczesny pracodawca poszukuje pracownika operatywnego i zdolnego wykonywać swoje zadania z dużą precyzją w oparciu o posiadane umiejętności praktyczne, przy zachowaniu zdolności do szybkiego uczenia się i poszerzania wiedzy.

Marketing cyfrowy to nauka m. in. nowych modeli biznesowych, najbardziej innowacyjnych technik i metod marketingu cyfrowego, takich jak SEO, SEM, PPC, wyświetlanie reklamy, e-mail marketingu, czy social media. Program kształcenia stworzono w oparciu o potrzeby rozwijającej się globalnej sieci wzajemnych powiązań, która jest jedną z najinteligentniejszych form współpracy między specjalistami marketingu, a branżą biznesową
Studia licencjackie na kierunku marketing cyfrowy obejmują wszystkie kluczowe elementy dyscypliny marketingu, takie jak strategia, zarządzanie marką, etyka, skuteczność, badania, segmentacja, aktywacja, dominacja i wzbogacone są o wdrażanie tych umiejętności poprzez technologię w świecie cyfrowym.

Rozpoczęcie studiów stanowi jedynie pierwszy etap w procesie nabywania cech cenionych przez pracodawców – umiejętności pracy w zespole, kreatywności, odwagi, uczciwości, nieschematycznego myślenia, a jednocześnie wiedzy merytorycznej i umiejętności analitycznych.

Zapisz się już dziś! Jeśli masz pytania zadzwoń: 52 584 10 01/ 697 272 000

Do końca sierpnia czesne w promocyjnej cenie!