15 II2021

Szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 15 lutego br. rozpoczynają się zapisy na szczepienia nauczycieli akademickich, dla których nasza Uczelnia jest podstawowym miejscem pracy i innych osób prowadzących zajęcia dydaktyczne.

Na szczepienie mogą zapisać się osoby urodzone po 31.12.1955 r.

Chętnych nauczycieli akademickich i inne osoby do 65 roku życia prowadzące zajęcia prosimy o pobranie i podpisanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez MZ oraz wypełnienie oświadczenia i przesłanie obu zeskanowanych dokumentów na adres biuro.rektora@bsw.edu.pl w terminie do dnia 17 lutego br. (do 23:59). Zapisując się należy podać nr telefonu kontaktowego, pod który punkt szczepień będzie kontaktował się z Państwem celem poinformowania o terminie szczepienia.

W celach informacyjnych o programie i procedurze szczepień oraz w celu uzyskania odpowiedzi na najczęstsze pytania uprzejmie proszę o zapoznanie się z wiadomościami Ministerstwa Edukacji i Nauki, linki poniżej:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ogolne-zasady-systemu-szczepien-dla-nauczycieli-akademickich-oraz-innych-osob-prowadzacych-zajecia-na-uczelniach

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zgloszenia-nauczycieli-akademickich