Uniwersytet Otwarty – pierwszy semestr już za nami

Jak szybko mijają chwile przekonali się słuchacze Uniwersytetu Otwartego BSW. Tak niedawno inaugurowaliśmy jego działalność, a już nadszedł czas, aby podsumować I semestr.

pierwszy semestr – Uniwersytet Otwarty

Po ostatnim wykładzie wszyscy słuchacze otrzymali z rąk prof. Sławomira Tecława, rektora BSW dyplomy, natomiast prorektor BSW prof. Jan Mikołajczak wręczył zaświadczenia osobom, które uczestniczyły w zajęciach dodatkowych. Chętni wzięli udział w egzaminie, który dotyczył treści wszystkich wykładów. Zdali go doskonale. Słuchacze mieli też okazję przedstawić swoje propozycje dotyczące kolejnego semestru – okazało się, że chętnie uczestniczyliby w zajęciach częściej niż dwa razy w miesiącu. Chcieliby także tego, by spotkania były dłuższe. Mamy nadzieję, że oferta, którą przygotowujemy na kolejny semestr zostanie zaakceptowana przez obecnych słuchaczy oraz zachęci kolejne osoby do wstąpienia do uniwersytetu.

Zdjęcia:  1  2  3  4  5  6  7