Konkurs na najlepsze prace dyplomowe za rok 2021

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Bydgoszczy rozstrzygnęła konkurs na najlepsze prace dyplomowe za rok 2021

Magister inżynier Weronika Szarkowska, absolwentka budownictwa Bydgoskiej Szkoły Wyższej, zajęła  II miejsce w konkursie na najlepsze prace inżynierskie i magisterskie za 2021 rok z zakresu budownictwa, organizowanym przez Kujawsko-Pomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

„Studia w BSW były przydatne, pomocne, pozwoliły na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową, co przełożyło się na przygotowanie wyróżnionej pracy dyplomowej”mówi laureatka konkursu – Pani mgr inż. Weronika Szarkowska.

Potwierdza to, że poziom kształcenia w naszej uczelni na kierunku budownictwo pozwala na zdobywanie najwyższych laurów w prestiżowych konkursach branżowych.

Władze Bydgoskiej Szkoły Wyższej gratulują zwyciężczyni, jednocześnie życząc dalszych sukcesów związanych z pracą zawodową w branży budowlanej.