Studia podyplomowe za jedyne 999 zł!

• Odnawialne Źródła Energii,
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy,
  • Zarządzanie Jakością

to kierunki studiów podyplomowych, na których w Bydgoskiej Szkole Wyższej będzie można podjąć kształcenie za jedyne 999 zł.

Bydgoska Szkoła Wyższa jako jedyna uczelnia wyższa w Bydgoszczy oraz w województwie kujawsko-pomorskim otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu „Studia Podyplomowe – TWÓJ czas na ROZWÓJ kompetencji technicznych” w ramach priorytetu IV Szkolnictwo wyższe i nauka, działanie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy, poddziałanie 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni.

Dofinansowanie studiów podyplomowych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wynosi 4559,87 zł na jednego Uczestnika Projektu. Wkład własny (czesne) Uczestnika wynosi tylko 999 zł.

Od 3 do 20 stycznia 2011 roku będzie trwać rekrutacja na:

• Odnawialne Źródła Energii, w tym certyfikat „Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego”
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, w tym certyfikat „Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania BHP”
  • Zarządzanie Jakością, w tym certyfikat „Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Jakością” oraz certyfikat „Pełnomocnik Jakości”