Ułatwienia dostępu

Studia równoległe – dwa dyplomy w dwa lata!

Studia magisterskie na administracji i bezpieczeństwie narodowym ze studiami podyplomowymi

Studia magisterskie są kolejnym etapem w kształceniu na uczelni wyższej. Dla wielu osób to jednak to nie koniec edukacji i poszerzania swoich kwalifikacji. Część studentów z chęcią rozwija swoje pasje i zainteresowania wybierając studia podyplomowe.

Jak to wygląda w praktyce? Studentów zainteresowanych studiami równoległymi zapraszamy do skorzystania z oferty zrobienia dwóch dyplomów w dwa lata na kierunkach:

Studenci studiów drugiego stopnia oprócz czterech semestrów studiów magisterskich dodatkowo uczestniczą od trzeciego semestru w zajęciach ze studiów podyplomowych. W efekcie po dwóch latach otrzymują dyplom magistra oraz dyplom ukończenia dwusemestralnych studiów podyplomowych. Jest to spora oszczędność czasu i pieniędzy!

Dla studentów Bydgoskiej Szkoły Wyższej – uzupełniających studiów magisterskich na kierunku administracja oraz bezpieczeństwo narodowe, którzy zapiszą się na studia podyplomowe i złożą komplet wymaganych dokumentów do 31 lipca 2023 r. – studia podyplomowe w promocyjnej cenie 2000 zł (10 rat × 200 zł na II roku studiów).

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!